...

Medycyna Estetyczna Wrocław (Zakrzów)

Medycyna estetyczna Jest działem estetologii medycznej zajmującym się pielęgnowaniem, kreowaniem i przywracaniem atrakcyjności fizycznej. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są mało inwazyjne i skutecznie wypełniają lukę pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. W przeciwieństwie  do chirurgii plastycznej, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają zastosowania narkozy, pobytu w szpitalu i późniejszej długiej rekonwalescencji.

W medycynie estetycznej zamiast skalpela używane są zastrzyki, mikronakucia, lasery czy nici. Niektóre z zabiegów nie wymagają nawet naruszania struktury skóry. Dzięki małej inwazyjności uzyskujemy pożądany efekt w krótkim czasie przy minimalnych skutkach ubocznych w postaci niewielkiego zasinienia, obrzęku czy zaczerwienienia. Niejednokrotnie zabiegi pozostawiają tak niewielki ślad, że wystarczy lekki makijaż aby w pełni go przykryć.

Medycyna estetyczna koncentruje się na regeneracji zmierzającej do obniżenia wieku biologicznego skóry lub korekcji niedoskonałości. Nie ma tu mowy o drastycznej zmianie rysów twarzy czy efekcie przerysowania.

nici-aptos-wroclaw-dentito-zakrzow

Nici Aptos

Lifting twarzy bez skalpela
botox-wroclaw-dentitio-wroclaw

Toksyna botulinowa

Zredukuj zmarszczki mimiczne, nadmierne napięcie i nadpotliwość
zabiegi-kwas-hialuronowy-wroclaw-dentitio-zakrzow

Kwas Hialuronowy

pielegnacja-dloni-wroclaw-dentitio-zakrzow

Odmładzanie Dłoni

osocze-bogatoplytkowe-wroclaw-dentitio-zakrzow

Osocze bogatopłytkowe

nucleofill-wroclaw-dentitio-zakrzow

Nucleofill

profhilo-wroclaw-dentitio-zakrzow

Profhilo

mezoterapia-kwasem-hialuronowym-wroclaw-dentitio-zakrzow

Mezoterapia

dentitio-stomatolog-wroclaw

W TROSCE O TWÓJ UŚMIECH

Stomatologia

Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną naszym pacjentom. Stosujemy materiały wysokiej klasy i sprawdzone technologie by uzyskać najlepsze wyniki leczenia.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.