...
Dentitio gabinet stomatologiczny Wrocław

DENTITIO GABINET STOMATOLOGICZNY WROCŁAW - ZAKRZÓW

Twój uśmiech jest dla nas priorytetem!

Dentitio to gabinet stomatologiczny na Zakrzowie zapewniający opiekę stomatologiczną od 2005 roku. Naszym celem jest zapewnienie zdrowych i pięknych uśmiechów.

Stomatologia i medycyna estetyczna to nasza pasja. Wykwalifikowana kadra i zastosowanie renomowanych materiałów i technologii pozwala uzyskać doskonałe wyniki leczenia. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom usług stomatologicznych na najwyższym poziomie w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu wizyta w Dentitio jest przyjemnością.

Katarzyna Harłukowicz lekarz dentysta wrocław Dentitio

LEKARZ DENTYSTA

Katarzyna Harłukowicz

Katarzyna Harłukowicz lekarz dentysta wrocław Dentitio

W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet medyczny We Wrocławiu.
Po stażu podyplomowym rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice stomatologii zachowawczej i dziecięcej we Wrocławiu. Leczy pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki. Jej pasją jest również medycyna estetyczna. Pani doktor dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta podchodząc do każdego indywidualnie. Swoje kwalifikacje podnosi na specjalistycznych kursach a zdobytą wiedzę wykorzystuje w leczeniu, co pozwala jej uzyskać bardzo dobre efekty leczenia i uznanie pacjentów.

DYPLOMOWANY HIGIENISTA

Piotr Tarnawa

piotr tarnawa dentitio wrocław

Absolwent Medycznej Szkoły Policealnej we Wrocławiu na kierunku higienista stomatologiczny. Asystuje przy wszelkiego rodzaju zabiegach stomatologicznych. Wykonuje kompleksowe zabiegi profilaktyczne z instruktażem higieny. Dba o komfort pacjenta podczas wizyty, z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.
W pracy z  lekarzem ceni sobie współpracę w przyjaznej atmosferze i dobro pacjenta.

piotr tarnawa dentitio wrocław
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.